0212 659 2080 - info@osmanicanta.com

Hakkımızda

OSMANİ ÇANTA
Sektörünün genç fakat deneyimli firmalarından biri olan Osmani Çanta'nın misyonu sürekli gelişimdir. Bu perspektifte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemeyi, hep ileriye, yeniye ve gelişime açık olmayı hedef almıştır.

Çağı yakalayan modellerimiz ve ürün yelpazemizin genişliğinin yanısıra firmamız bünyesinde bulunan tescilli markamızla siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda çanta deyince aklınıza ne geliyorsa firmamız bünyesinde bulabileceksiniz; okul çantası, beslenme çantası, sırt çantası, spor çantası, evrak çantası, seyahat çantası, bavul çeşitleri ve promosyon çantaları ile hizmetinizdeyiz.

Sektörünü en iyi şekilde temsil etme ve farklılıklar yaratma vizyonu ile kurulmuş olan Osmani Çanta kalitenin asla şans eseri kazanılmayacağının bilinciyle, teknolojiyi takip ederek daha kaliteli ürünler sunmayı ve bunun için yatırım yapmayı planlamaktadır.

Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Dosyalar

2013 ÜRÜN KATALOĞU
2013 Ürün Kataloğunu İndirebilirsiniz.

GENEL ÜRÜN KATALOĞU
Genel Ürün Kataloğunu İndirebilirsiniz.

OSMANİ ÇANTA
İstoç 6. Ada No: 14 Bağcılar - İstanbul / TÜRKİYE
0212 659 2080 - info@osmanicanta.com